Telefon : (+90) 312 911 45 60 E-posta: info@kapitta.com

Hakkımızda

Biz kimiz?

KAPİTTA Bilişim eğitime yönelik Yazılım, Eğitim, Danışmanlık ve Yayıncılık hizmetleri vermektedir. Bu konularda tüm süreçlere destek vererek çözüm ortağı olmak şirketimizin ana hedefidir.

Eğitim ve eğitimle ilgili yazılımlar geliştiren; bilgiyi ulaşılabilir kılmanın gününe inanan ve yaratıcı düşünceyi ön planda tutan bir kuruluştur. ARGE çalışmaları ana varlık kaynağıdır.

Kurumumuz, ön lisans, lisans ve yüksek lisans programlarında görülen boşlukların ve sorunların giderilmesine yönelik yazılım, eğitim ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmüş ve kurulduğu günden bu yana çok sayıda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Kurumumuz verdiği eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin çıktılarını basılı ve dijital yayıncılık hizmetleri kapsamında sunarak kurumlara katma değer sağlar.

Eğitim kalitesini yükseltmek için KEYPS ve İNEMPS isimlerinde iki özgün yazılım geliştirmiş ve yüksek öğrenimde eğitimin hizmetine sunmuştur.


Vizyonumuz

İlk, orta ve yükseköğretimde eğitim süreçlerini kalite döngüsü çerçevesinde belgeleyerek kolaylaştıran, akreditasyona destek olan yenilikçi lider yazılımlar üreterek; süreci ve gelişimi destekleyen yayıncılık, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini sunarak gelişim süreçlerine ortak olmaktır.


Misyonumuz

Öğrenme ve öğretmede bireysel farklılıklara uygun ve herkes için ulaşılabilir eğitim yazılımlarında öncü olmak, eğitim ile ilgili araştırmalara zemin hazırlayarak; gelişim süreçlerini farklı başlıklarda sunulan eğitim içerikleriyle desteklemektir.Bizi neden tercih etmelisiniz:

  • "Kaliteli eğitim, yetkin insan" mottosunu merkeze almış hizmet anlayışı
  • Kurumların amaç ve hedefleri doğrultusunda hareket eden, ihtiyaca özel esnek yaklaşım
  • Farkını müşteri memnuniyetini arttırmak için kullanan, alanında uzman bir ekip

Ücretsiz Deneme Sürümü

Bizimle iletişime geçiniz.
Telefon: 0545 374 0 374 / 0545 374 9 374
E-posta: info@kapitta.com